Są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. Wieczornica „Herbatka z babcią i dziadkiem” jest już tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez świetlicowych.

Ta wspaniała uroczystość odbyła się tym razem 8 lutego 2018 r. Goście jak co roku dopisali, babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Poprzez wiersz, piosenkę, taniec i pełne humoru inscenizacje mogli wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec wnuczęta wręczyły przygotowane upominki a jeden z dziadków tj. Pan Andrzej Burger w kilku ciepłych słowach podziękował dzieciom i wychowawczyni za pamięć i przygotowany perfekcyjnie program, po czym obdarował słodkim upominkiem. Kto szybszy i sprawniejszy, kto dobrze zna bajkowe zagadki, namaluje księżniczkę, zbuduje wyższą i stabilna wieżę, w tego typu konkurencjach brali udział kochani seniorzy. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, wyczarowany przez mamy  babcie, którym serdecznie dziękujemy. Gorące podziękowania należą się również Panu Grzegorzowi Hładczukowi za wykonanie pięknej dekoracji.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim  dla ich babć i dziadków. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości. Wszystkim babciom i dziadkom dziękujemy za ich bezgraniczna miłość, dobroć i ciepło i jeszcze raz życzymy im dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Opiekun grupy Grażyna Mikulska