1 września br. rozpoczęło się głosowanie na najlepsze zamki i pałace w Polsce w sondzie ogólnopolskiej! Wśród 16 obiektów wyłonionych w etapach regionalnych jest Pałac Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim. Głosowanie potrwa do 15 września 2017 r. 

Zamki i pałace na przestrzeni dziejów wpisały się w krajobraz Polski. Stanowią ważne dziedzictwo kulturowe naszego kraju. Wiele z nich to skarby kultury i perły architektury, z bogatym wyposażeniem i zbiorami sztuki. Polskie zamki i pałace to cenne zabytki pełniące nie tylko funkcje muzealne i kulturalne, ale także hotelarskie, restauracyjne, konferencyjne, wypoczynkowo-zdrowotne (spa i wellness), rekreacyjne i rozrywkowe. Wraz z zachowanymi przypałacowymi parkami i ogrodami stanowią ważną grupę atrakcji turystycznych rozmieszczonych w prawie wszystkich zakątkach Polski.

Sonda dotyczy wyboru Top 5 zamków i pałaców. Wspólnie z regionalnymi organizacjami turystycznymi w każdym z województw zaproponowaliśmy po 5 atrakcyjnych turystycznie zamków i pałaców. Tym razem w etapach regionalnych głosowanie na obiekty w każdym z regionów odbywało się co tydzień zaczynając od 8 maja i kończąc 27 sierpnia. Weź udział w zabawie i wybierz najlepszy według Ciebie zamek lub pałac w Polsce! Zachęcamy i zapraszamy do głosowania na Pałac Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim. Chcąc głosować kliknij TUTAJ lub na poniższą grafikę. Przekaż tę wiadomość dalej – dziękujemy!

Głosuj na Pałac Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim_