Młodzież Gimnazjum Publicznego w Kamieńcu Ząbkowickim wybrała się na wycieczkę do parku trampolin Go Jump we Wrocławiu i tym właśnie sportowym akcentem już w zasadzie rozpoczęła swoje letnie wakacje.

Organizatorem wycieczki, która odbyła się 20 czerwca 2017 r., była pani Iwona Kulińska-Pietrzak oraz pani Małgorzata Wrońska, dodatkowo opiekę nad dziećmi sprawowała pani Danuta Kula. Uczniowie brali udział w zajęciach sportowych pod okiem doświadczonych trenerów, próbowali swoich sił w akrobatyce sportowej oraz na ścieżce gimnastycznej.

Po dwóch godzinach ćwiczeń, wszyscy zmęczenia, ale zadowoleni, udali się na seans kinowy do Multikina. Następnie młodzież odwiedziła restauracje KFC i Mc Donalds, po czym wszyscy zadowoleni wrócili do swoich domów.  Myślę że warto inwestować w dzieci, a zwłaszcza w ich rozwój fizyczny i kulturę fizyczną, bo to właśnie o kulturę chodzi. Mamy na prawdę wspaniałą młodzież, otwartą na wszelkie innowacje jeśli chodzi o różnorodność proponowanych im form rekreacyjnych i sportowych. I to właśnie cieszy najbardziej.

I.P.