Finał wojewódzki  turnieju piłkarskiego Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU PZPN odbył się 24 marca 2017 r. na terenie kompleksu boisk MOSIR w Świdnicy. Całość stanowiła wielkie święto futbolu, podczas którego największe talenty z całego regionu mogły zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami przy gorącym wsparciu trenerów, rodziców oraz obecnych na rozgrywkach kibiców.

Na wszystkich uczestników czekały medale, nagrody rzeczowe i oczywiście doskonała zabawa, a wszystko odbyło się w atmosferze fair play i przy oprawie godnej największych światowych turniejów. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w kategorii U – 10, która wywalczyła awans do finału dolnośląskiego wygrywając turniej powiatowy w listopadzie ubiegłego roku.

Z podwórka na stadion (9)

W finale wojewódzkim nasza reprezentacja rozegrała trzy mecze grupowe. Przeciwnikami naszej drużyny były: FC Akademy Wrocław, UKS Lwówek Śląski i UKS Nowogrodziec. Niestety przegraliśmy wszystkie mecze i odpadliśmy z turnieju nie awansując z grupy do ćwierćfinału. Marzeń  o  wyjeździe  do  Warszawy  na  turniej  finałowy w  tym  roku  nie zrealizujemy, ale za rok … postaramy się o jeszcze lepszy występ. Składy drużyny:  Płatek Dominik, Sowa Marcin, Sztangret Brajan, Kubacki Szymon, Kurasiewicz Jakub, Termena Adrian, Krawiec Ruben, Budnik Julian. Opiekun drużyny: Tomek Piwiński. Wyjazd uczniów na turniej sfinansował Urząd Gminy w Kamieńcu Ząbkowickim za co serdecznie dziękujemy!