Oddaję do Państwa rąk pierwszy w tym roku, a zarazem już szósty numer „Wiadomości Kamienieckich”, w którym znajdziecie Państwo bieżące informacje z życia naszej gminy.

W najnowszym wydaniu przedstawiam podsumowanie inwestycyjne za rok 2016, które kształtuje się bardzo korzystnie pomimo, działań opozycyjnych radnych. Informuję też o kolejnych planach i przedsięwzięciach, które realizowane będą w bieżącym roku. W „Wiadomościach Kamienieckich” nie zabraknie też informacji o postępujących renowacjach w kompleksie pałacowo-parkowym w Kamieńcu Ząbkowickim, tych realizowanych jak i planowanych.

W materiale „Osiedle XXX-lecia bez PRL” przedstawiam wyniki ankiety przeprowadzonej na początku tego roku, w której mieszkańcy mogli wypowiedzieć się w kwestii zmiany nazwy naszego osiedla. W „Wiadomościach Kamienieckich znajdziecie też Państwo informacje o budżecie kamienieckiej gminy, który uważam za stabilny, a także o sprawie nabycia przez gminę Kamieniec Ząbkowicki obiektów po byłej szkole ponadgimnazjalnej. Sporo miejsca w nowym wydaniu gazety poświęcone jest kulturalnym i sportowym przedsięwzięciom zarówno w poszczególnych sołectwach gminy jak i placówkach oświatowych. Podobnie jak w roku ubiegłym publikujemy też pełny harmonogram wywozu odpadów komunalnych w całej gminie.

Zapraszam do lektury

Marcin Czerniec

Wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki

wystarczy kliknąć TUTAJ lub w poniższą grafikę

Wiadomości Kamienieckie 1_2017m (1)