Każdego roku 14 października Przedszkole nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim świętuje Dzień Edukacji Narodowej.

Życzymy sobie wówczas, aby nigdy nie zabrakło nam – nauczycielom siły i motywacji do pracy. Aby motorem naszych działań zawsze było dziecko i jego potrzeby. Aby zawsze rozpierała nas duma z osiągnięć naszych podopiecznych. A najlepszym podziękowaniem jest ….. uśmiech dziecka 😀

I tego właśnie w ten dzień życzyły nam poprzez wspaniałe wierszyki nasze kochane odświętnie ubrane dzieciaczki, wręczając nam Paniom słodkie upominki i bukiety. Dla nas wychowawczyń dzieci wykonały piękne kwiatuszki z kolorowego papieru, wykałaczek, plasteliny i bibuły, a także wykonały cudne laurki.

Niesamowitą niespodziankę uczynili nam Rodzice. W tym dniu Przedstawiciele trójek przedszkolnych zaprosili wszystkie Panie Wychowawczynie i dzieci z wszystkich grup do środkowej największej sali, aby razem móc świętować ten dzień. Punktem kulminacyjnym było wniesienie przez Przewodniczącą Panią Izabelę Tracz pięknego pysznego tortu z napisem: „Z okazji Dnia Edukacji Narodowej” J Serca nam zabiły mocniej jak dzieci odśpiewały Paniom Wychowawczyniom wspólnie 100 lat, po czym zasiedliśmy do pysznego słodkiego poczęstunku tortem i ciastami ofiarowanymi przez Rodziców.

BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM!

Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci 🙂

Renata Kocjan-Górska / Małgorzata Grajek /  Edyta Boguszewska