Obchodziliśmy Dzień Chłopaka w Szkole Podstawowej nr 2. 30 września 2016 r. żeńska część klasy wraz z wychowawczynią Panią Dagmarą Szymczak miała spore pole do popisu, gdyż nasza klasa liczy tylko sześciu chłopców.  

Z tej okazji wszystkie dziewczyny barwnie i kolorowo przebrały się za małe panienki. Chłopcy zaproszeni do klasy zajęli specjalnie przygotowane dla nich miejsca. Uczennice przeczytały chłopcom życzenia    z okazji ich święta i odśpiewały „ Sto lat…”. To był dopiero początek atrakcji dla chłopców.

Dziewczyny przygotowały dla nich szereg zadań, aby wybrać SUPER CHŁOPAKA KLASY. Pierwszym z nich było zaproszenie dziewczyn do tańca. Dla niektórych chłopców okazało się to bardzo łatwe polecenie, a dla niektórych był to nie lada wyczyn. Ku naszej uciesze jednak wszyscy chłopcy zatańczyli z dziewczynkami. Kolejna próba polegała na wywołaniu uśmiechu na twarzy solenizantów, chociaż oni musieli powstrzymywać się od śmiechu. Było to naprawdę łatwe zadanie, gdyż każdy uczestnik bardzo szybko się rozbawiał. Chłopcy zostali poddani także testowi sprawnościowemu i intelektualnemu.

Po wszystkich konkurencjach jurorki-dziewczyny zadecydowały, że tytuł SUPER CHŁOPAKA KLASY otrzymuje Dawid Sędziak, któremu żadne zadanie i pytanie nie było straszne. Na zakończenie klasowej fety dziewczynki wręczyły wszystkim chłopcom prezenty z okazji dzisiejszego święta i wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia. Ten dzień był nie tylko wspaniałym przeżyciem  dla chłopców, ale również świetną zabawą dla dziewczyn.