Dzień 30 września bieżącego roku był dniem szczególnym dla męskiej części naszej szkolnej społeczności. Świętowaliśmy wtedy w naszej szkole Dzień Chłopaka.

Na  godzinie wychowawczej dziewczęta z klasy VI przygotowały dla swoich kolegów niespodzianki  i różne zabawy. Każdy chłopiec został odznaczony odpowiednim orderem. I tak chłopcy otrzymali tytuł m.in.  bramkarza, łobuza, rowerzysty, a nawet flirciarza. Mamy nadzieję, że te „zaszczytne tytuły” przyjmą z przymrużeniem oka. Otrzymane prezenty tj. czekoladki i gumy do stylizacji włosów spodobały się i na pewno się przydadzą.

Przygotowany został też konkurs dotyczący symboli marek samochodów. Prowadziły go Manuela Siwak i Wiktoria Śnieżek. Nasi chłopcy wykazali się  znajomością  popularnych marek samochodów. Na końcu dla chłopców czekało nie lada wyzwanie:  wykonanie  fryzur wybranym koleżankom. Z tym też poradzili sobie świetnie. Oby więcej było takich kolorowych i pięknych chwil, a naszym przystojniakom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia. To był niezapomniany dzień. Na twarzach chłopców gościł szeroki uśmiech, a my – kobiety, także byłyśmy bardzo zadowolone.

Dziewczęta z klasy VI Szkoły Podstawowej nr 2 im. Papieża Jana Pawła II wraz z wychowawczynią Alicją Nowakowską