Oddaję do Waszych rąk czwarty numer „Wiadomości Kamienieckich”, w którym tradycyjnie znalazły się wszystkie najważniejsze informacje z bieżącego życia naszej Gminy.

W artykule „Inwestycje ruszyły pełną parą”” opowiem o kolejnych gminnych inwestycjach i pozyskanych na nie środkach zewnętrznych. W najnowszym numerze „Wiadomości Kamienieckich” znajdziecie Państwo informacje o kolejnych planach związanych z renowacją Kompleksu Pałacowo-Ogrodowego, m.in. związanych z odtwarzaniem Pałacowych ogrodów. Nie zabraknie też informacji dotyczących modernizacji gminnych dróg, czy też o zbliżającym się Forum Samorządowym Województwa Dolnośląskiego, które właśnie odbędzie się w Kamieńcu Ząbkowickim. W artykule „Opozycyjni radni przyznali sobie podwyżki?””oraz w materiale „Uparci rajcowie” podsumuję pracę naszych niektórych radnych, działających wciąż na szkodę naszej Gminy. W biuletynie znalazły się również relacje i fotoreportaże z gminnych i powiatowych uroczystości, a także podsumowanie teatralnych przedsięwzięć, które miały miejsce w naszej Gminie. Ponownie wrócimy do tematu naszej zlikwidowanej Pszczółki, której budynki nadal chce zagospodarować Gmina Kamieniec Ząbkowicki.

Zapraszam do lektury – wystarczy kliknąć TUTAJ

Wiadomości Kamienieckie 4_2016

Marcin Czerniec

Wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki