Już za miesiąc 17 i 18 września 2016 r. w ząbkowickiej Hali Słonecznej odbędą się po raz X Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej oraz III Ząbkowickie Targi Rolno-Spożywcze. To doskonała okazja na bezpłatną promocję własnej firmy i bezpośredni kontakt z klientami. Nie zwlekaj i już dziś zgłoś swój udział – ilość miejsc ograniczona!

Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej to znakomita platforma wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy pomiędzy firmami, różnymi instytucjami publicznymi, agencjami oraz organizacjami pozarządowymi. To również okazja zaprezentowania profilu firmy i oferty lokalnej społeczności. Na powierzchni ponad 800 m2 organizatorzy przygotowali 70 stoisk wystawienniczych, które są do dyspozycji przedsiębiorców. Przed Halą Słoneczną przygotowano miejsca dla wystawców sprzętu rolniczego, samochodowego i przemysłu ciężkiego.

Imprezie targowej będą towarzyszyły koncerty muzyczne, liczne konkursy, a na najmłodszych czeka m.in. bezpłatny park zabaw. To tylko niektóre atrakcje, które czekają na odwiedzających.

Ważnym punktem dla właścicieli różnych firm będą panele tematyczne. Na Prezentacjach Gospodarczych będzie można dowiedzieć się o zbliżających się naborach na dofinansowanie projektów związanych z rozwojem przedsiębiorstw, na tworzenie miejsc pracy, na działania innowacyjne.

Organizatorzy zaprosili specjalistów z różnych dziedzin, którzy odpowiedzą na podstawowe pytania:

  • Gdzie można wnioskować o otrzymanie wsparcia finansowego?
  • Na co można uzyskać o dofinansowanie?
  • Jakie trzeba spełniać warunki, by móc starać się o wsparcie?

Na te i inne pytania odpowiedzi udzielą specjaliści z różnych dziedzin, pracownicy instytucji pośredniczących i instytucji związanych z przedsiębiorczością.

Aby wystąpić na prezentacjach wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy, wypełnić go i dostarczyć do siedziby organizatora.  Formularz zgłoszeniowy do pobrania na www.zabkowice-powiat.pl  Chcesz znać szczegóły? Zadzwoń lub przyjdź osobiście -> Starostwo Powiatowe – Wydział Promocji, Oświaty i Rozwoju /  ul. Sienkiewicza 11, 57-200 Ząbkowice Śląskie – pok. 305 / tel: 748162816, 748162815 /  e-mail: d.ciepierski@zabkowice-powiat.pl

Zareklamuj swoją firmę na Prezentacjach Gospodarczych