Od 1 stycznia 2016 r. czynny będzie nowy Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Kamieniec Ząbkowicki.

Pod adresem sieciowym: bip.kamienieczabkowicki.eu udostępnione będą wszystkie treści dotyczące funkcjonowania organów i instytucji gminnych. W poszczególnych działach nowego BIP są już opublikowane dane statyczne związane ze strukturami samorządowymi. Z dniem 1 stycznia 2016 r. będą też wprowadzane nowe treści wytworzone po tym dniu.

Wszystkie wcześniejsze zasoby, tj. wytworzone do 31 grudnia 2015 r., są nadal dostępne w postaci archiwalnej pod adresem: www.starybip.kamzab.pl i mają charakter obowiązujących komunikatów. W panelu głównym nowego BIP (w lewym dolnym rogu) znajduje się przycisk umożliwiający przekierowanie się do zawartości starego BIP pod nazwą „wersja archiwalna BIP”.

Użytkowników Biuletynu Informacji Publicznej zapewniamy, że struktura i nawigacja po nowej edycji BIP jest, w stosunku do jego poprzedniej wersji, o wiele prostsza. Są też uruchomione aplikacje umożliwiające korzystanie z nowego BIP osobom niedowidzącym. Nowa wersja BIP jest też łatwa w odbiorze na urządzeniach mobilnych z dostępem do internetu. W przypadku uwag dotyczących funkcjonowania nowego BIP lub wątpliwości dotyczących publikowanych treści prosimy o kontakt z administratorem BIP pod adresem elektronicznym: woloszczuk@kamienieczabkowicki.eu

Od chwili obecnej przez kilka dni, w związku z ustaleniem nowych adresów sieciowych, mogą wystąpić utrudnienia w zakresie dostępu do starego BIP. Za te ewentualne komplikacje przepraszamy.