Kiermasz Świąteczny sprawił, że byliśmy zgromadzeni jako społeczność całej naszej gminy – tak podsumował wydarzenie burmistrz Kamieńca Ząbkowickiego Marcin Czerniec.

Impreza odbyła się w centrum wystawienniczo-konferencyjnym „Czerwony Kościółek” 10 grudnia br.  W programie kilkugodzinnego spotkania znalazły się występy dzieci i dorosłych, prezentacje kulinarne, ekspozycje przeróżnych ozdób wiążących się z tradycją nadchodzącego świętowania – to wszystko z pewnością jeszcze pamiętamy. Były też życzenia na czas świąt i nowego roku.

Wnętrze Czerwonego Kościółka, mimo chłodnej pogody, było ciepłe, bo dzięki śpiewom i temu wszystkiemu, co wypełniło stoiska, czuliśmy tę wyjątkową atmosferę świąteczną. Występy dzieci i dorosłych, prezentacje kulinarne, ekspozycje przeróżnych ozdób wiążących się z tradycją nadchodzącego świętowania – to wszystko z pewnością jeszcze pamiętamy. Były też życzenia na czas świąt i nowego roku. Nie mogę nie wspomnieć o wielu miłych rozmowach, które zawsze przy takich okazjach szczególnie sobie cenię. Piękny i dobry czas spędziliśmy razem. Za to dziękuję najbardziej – podsumował burmistrz Kamieńca Ząbkowickiego Marcin Czerniec.