Przygotujcie się na niezapomnianą muzyczną podróż. Program koncertu to bogactwo kompozycji wokalnych i wokalno-instrumentalnych, serwowanych przez utalentowany Big Band.

Od samego początku istnienia zespołu, naszym celem było nawiązanie do najlepszych tradycji amerykańskich big bandów, a także tworzenie unikalnego brzmienia i pełnych pasji solowych improwizacji. Na scenie pojawią się również wokalistki Sonia Hornatkiewicz i Rafaela Maruska, które zachwycą Was utworami znanych polskich artystów, w tym Jerzego Wasowskiego, Jeremiego Przybory, a także piosenkami z repertuaru takich artystów jak Andrzej Zaucha, Ewa Bem i Krzysztof Komeda. To będzie wieczór pełen emocji i romantyzmu, który z pewnością zostanie z Wami na długo! Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by cieszyć się muzyką i atmosferą tego wyjątkowego koncertu. Zapraszamy!

Romantyczny koncert kameralny – Big Band Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego – niedziela – 8 października 2023 – godz. 16:00 – Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze Czerwony Kościółek – Kamieniec Ząbkowicki – projekt „Nowa jakość zwiedzania w romantycznym zespole pałacowo-parkowym w Kamieńcu Ząbkowickim” jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach funduszy EOG i funduszy norweskich.