Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się wyjść na nocny spacer i odkryć niesamowite piękno nieba? Jest ku temu okazja w Kamieńcu Ząbkowickim. Mamy także zaproszenie na Imieniny Marianny oraz program wakacyjnych imprez przygotowanych przez Gminne Centrum Kultury dla dzieci i młodzieży.

Gwiazdy lśnią jak diamenty na czarnym welonie, a Księżyc rozświetla całą przestrzeń wokół. Cichą noc wypełniają dźwięki przyrody. Patrząc na niebo, człowiek zaczyna zdawać sobie sprawę, że jesteśmy tylko częścią czegoś znacznie większego.

Znajdź chwilę dla siebie i doświadcz NOCNEGO WAKACYJNEGO OGLĄDANIA NIEBA. Przybywaj do Pałacu Marianny Orańskiej już w piątek 14 lipca o godz. 22:00, gdzie będziesz mógł całkowicie się zrelaksować i patrzeć w górę. Kto wie, może odkryjesz nowe gwiazdozbiory lub zobaczysz przelatującą gwiazdę. To naprawdę niesamowite uczucie! Niech to będzie wieczór pełen refleksji i niesamowitych odkryć. Do zobaczenia na wspólnym nocnym oglądaniu nieba! Pamiętaj, że wakacje to czas, kiedy możemy się oderwać od rzeczywistości i cieszyć się pięknem natury. Podziel się swoimi nocnymi przygodami pod gwiazdami w komentarzach – jesteśmy pewni, że macie wiele wspaniałych historii do opowiedzenia!

Projekt „Nowa jakość zwiedzania w romantycznym zespole pałacowo-parkowym w Kamieńcu Ząbkowickim” jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach funduszy EOG i funduszy norweskich. Harmonogram najbliższych spotkań dostępny na infografice.

Zapraszamy na Imieniny Marianny. Już w niedzielę 9 lipca 2023 r. w godz. 16:00 – 20:00 na kamienieckich Błoniach czeka nas wielogodzinne świętowanie w atmosferze, kultury, zabawy i integracji. Program zaplanowany jest tak, aby swoje miejsce znaleźli się w nim wszyscy niezależnie od wieku. Szczegóły na infografice. Przez lipiec dzieci z Gminy Kamieniec Ząbkowicki mogą korzystać z programu spotkań przygotowanego na czas wakacyjnej laby. Plan imprez organizowanych przez Gminne Centrum Kultury dostępny na infografice.