Uczniowie klas piątych Szkoły Podstawowej nr 2 im. Papieża Jana Pawła II uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do Wrocławia.

10 grudnia br. najpierw spędziliśmy dwie godziny bardzo aktywnie w Parku Rozrywki GOJUMP. Po intensywnej rozgrzewce pod czujnym okiem instruktorów wszyscy z dużym entuzjazmem skorzystali z licznych atrakcji tego obiektu, takich jak: trampoliny, baseny z gąbkami, linowe huśtawki, pontonowe zjeżdżalnie, równoważnie.

Po krótkim odpoczynku udaliśmy się na wrocławski rynek, gdzie gości już prawdziwa bożonarodzeniowa atmosfera. Kiermasz Bożonarodzeniowy i świąteczny wystrój wszystkim uczestnikom wycieczki bardzo się spodobał. Spacerując po wrocławskim rynku mieliśmy również niezwykłą okazję uczestniczyć przez chwilę w transmisji live z gali noblowskiej, gdzie właśnie w tym czasie była wręczana Nagroda Nobla Oldze Tokarczuk.

Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu wspaniałych wrażeń i na pewno długo pozostanie w naszej pamięci. Uczniowie klas piątych pod opieką wychowawców.