Po raz kolejny nasi podopieczni brali udział w Przedszkolnej Olimpiadzie Sportowej zorganizowanej 27 kwietnia 2018 r. przez Przedszkole Zielona Dolina w Mąkolnie.

W tym roku nasze przedszkole reprezentowała ośmioosobowa grupa 6-latków (4 chłopców, 4 dziewczynki) wraz z panią Alicją Gomółką. Musimy się pochwalić, że nasza drużyna zajęła I miejsce, z czego jesteśmy bardzo dumni.

W zawodach uczestniczyło 5 drużyn, konkurencje  wymagały od dzieci wykazania się szybkością, zręcznością oraz zdrową rywalizacją. Każdy uczestnik sportowych zmagań otrzymał złoty medal, nagrody indywidualne, a każde przedszkole: puchar, dyplom i wielki worek z upominkami zachęcającymi dzieci do aktywnej zabawy. Nie zapomniano również o opiekunach, którzy otrzymali Dyplom – Podziękowanie za przygotowanie drużyny. Dziękujemy bardzo organizatorom za świetną zabawę, a naszym rodzicom za wsparcie i kibicowanie.