Po raz czwarty mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w WIOŚNIE TULIPANÓW. Tegoroczne spotkanie u stóp pięknego Pałacu Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim odbędzie się w dniach 5 – 6 maja.

WIOSNA TULIPANÓW to impreza o charakterze wystawienniczym, odbywająca się cyklicznie. Celem imprezy jest prezentacja mieszkańcom Kamieńca Ząbkowickiego oraz gościom i turystom współczesnej oferty handlowej z zakresu branżowych wystawców (producenci i dystrybutorzy kwiatów, roślin oraz rzeczy związanych z ogrodnictwem, sadownictwem, dekoracjami florystycznymi). W ramach WIOSNY TULIPANÓW zorganizowane zostaną: prezentacje kwiatów, roślin i dekoracji. Uzupełnienie festiwalowego programu stanowić będą wydarzenia kulturalne: koncerty muzyczne, pokazy, branżowe prezentacje, usługi gastronomiczne oraz atrakcje dla dzieci. Impreza będzie skierowana do szerokiego grona odbiorców, zarówno osób młodych, jak i starszych.

Serdecznie zapraszamy:

  • Miłośników kwiatów

  • Ogrodników

  • Kwiaciarzy

  • Stylistów

  • Dekoratorów

do wzięcia udziału w wydarzeniu w charakterze wystawcy oraz do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą kompozycję.

Prosimy o zapoznanie się z załączonymi niżej dokumentami dotyczącymi tegorocznej edycji WIOSNY TULIPANÓW w Kamieńcu Ząbkowickim. Znajdują się w nich wszelkie informacje związane z udziałem w prezentacjach i konkursie dla wystawców. Można je pobrać klikając na poniższe linki:

REGULAMIN UCZESTNICTWA

REGULAMIN KONKURSU

KARTA ZGŁOSZENIOWA