Wigilia to najbardziej uroczysty i wzruszający wieczór w roku, wyzwalający w ludziach ich najlepsze uczucia. W domach zaczyna być uroczyście, urokliwie, ale nie tylko w domach. W „Baśniowej Krainie” również …….jest wspaniale i……. świątecznie.

Przygotowaliśmy  się długo do Świąt Bożego Narodzenia. 14 grudnia 2017 roku odbyły się u nas Jasełka i uroczysta Wigilia. Były kolędy, jasełka, program artystyczny, za który dziękujemy Pani Anecie, Pani Ewelince i Smerfom – wszystko było pięknie przygotowane. Jak zwykle towarzyszyła nam miła, rodzinna, ciepła atmosfera i dopisywały humory.
Adresatem naszych szczególnie serdecznych podziękowań jest wójt naszej Gminy Pan Marcin Czerniec, od którego usłyszeliśmy piękne życzenia, a dzieci otrzymały też prezenty gwiazdkowe. Były to indywidualne kubeczki dla każdego dziecka z nadrukiem (obrazek i napis) symbolizującym daną grupę. Były więc: Krasnoludki, Tygryski, Bajkowe Skrzaty i Smerfy. Niezwykłe upominki bardzo podobały się naszym milusińskim, którzy byli zachwyceni niecodzienną niespodzianką.

Dziękujemy księdzu Dziekanowi Wojciechowi Jarosławowi Dąbrowskiemu za modlitwę wigilijną, ciepłe słowa skierowane do dzieci, pracowników przedszkola i przybyłych gości. Dziękujemy Pracownikom „Baśniowej Krainy”, przewodniczącej i zastępcy Prezydium Rady Rodziców naszego przedszkola Pani Małgorzacie Załęskiej i Pani Joannie Obara za nieocenione wsparcie i pomoc w organizacji spotkania. Rodzicom dzieci dziękujemy za przecudne stroje, jakie przygotowali Swoim pociechom na występ jasełkowy. Wszystkim uczestnikom spotkania: pracownikom, dzieciom, gościom i „naszym kochanym Rodzinom przedszkolaków” za przemiłe chwile.

Drodzy Rodzice….

Zbliżający się okres jest czasem, w którym każdy z nas powinien zatrzymać się na chwilę w miejscu i pomyśleć o tym, co jest tu  i teraz, dostrzec tych, których mamy  obok siebie, a którym nie poświęcamy czasu  z powodu ciągłego biegu. To czas dla nas, dla naszych rodzin i przyjaciół, znajomych. To czas miłości i życzliwości, takiej prawdziwej od serca…

W imieniu dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi Przedszkola Publicznego Nr 1 „Baśniowa Kraina” w Kamieńcu Ząbkowickim, dla Was drodzy Rodzice i dla Waszych bliskich, życzymy powodzenia, sukcesów i darów w postaci uśmiechu, przyjaciół, pogody ducha. Słońca świecącego w dni ciemne i pochmurne! Dróg dobrych i prostych, zdrowia, by móc iść przez życie z uśmiechem na twarzy w zbliżającym się 2018 roku

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!