Dzieciom z Przedszkola nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim wielką przedświąteczną niespodziankę sprawili wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki Pan Marcin Czerniec wraz z Panią Agnieszką Koprzak i Panem radnym Ryszardem Kleniukiem.

22 grudnia 2016 r. zawitali z odwiedzinami w związku z bliskimi wtedy Świętami Bożego Narodzenia. Wszystkie grupy zebrały się w największej sali w przedszkolu – były zarówno te najmłodsze, średnie jak i najstarsze przedszkolaki. Dzieci wspólnie z Panem Wójtem i paniami wychowawczyniami przy choince, w świątecznym nastroju śpiewały różne kolędy, zarówno te typowe świąteczne: „Wśród nocnej ciszy”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Weseli Anieli”,  jak też i te wesołe „świąteczno-przedszkolne” jak np. „Zostań Jezu mym braciszkiem”, „Pastuszek bosy” i wiele innych.

Złożyliśmy sobie życzenia. Pan Wójt podarował dzieciom po słodkim upominku a w zamian przedszkolaki podarowały Panu Wójtowi zrobione własnoręcznie upominki oraz pamiątkową antyramę z życzeniami i symboliczną choinkę. Czas upływał bardzo szybko i każdy musiał wracać do swoich obowiązków.

Renata Kocjan-Górska