Oddaję do Państwa rąk piąty już numer „Wiadomości Kamienieckich”, w którym dzielę się z Wami wszystkimi najważniejszymi informacjami z życia naszej gminy.

Tradycyjnie informuję o kolejnych ważnych inwestycjach, pozyskanych funduszach zewnętrznych, a także o szybko postępujących renowacjach w Kompleksie Pałacowo-Parkowym w Kamieńcu Ząbkowickim. W materiale „Opozycyjni radni nadal przeciwko nadaniu praw miejskich…”” informuję, co traci Kamieniec, cała gmina i My, mieszkańcy, z powodu ciągłej i niezrozumiałej opozycji większości rajców, przeciwko nadaniu Kamieńcowi miejskiej rangi. W „Wiadomościach Kamienieckich” znajdziecie też Państwo informacje o planach związanych z powstaniem w Kamieńcu Gminnego Centrum Rehabilitacji, a także o montażu nowego oświetlenia ulicznego w gminie. To była długo oczekiwana inwestycja, dzięki której około tysiąc punktów świetlnych we wszystkich sołectwach zostało wymienionych na energooszczędne – ledowe.

W biuletynie nie brakuje informacji o lokalnych przedsięwzięciach, w tym kulturalnych, a także imprezach rekreacyjnych, sportowych i jubileuszach, również tych, które organizowane są w poszczególnych sołectwach naszej gminy. W biuletynie znalazła się również relacja z Forum Samorządowego Województwa Dolnośląskiego, które odbyło się w tym roku w naszym Kamieńcu, pod zaszczytnymi auspicjami księdza biskupa Ignacego Deca.

Zapraszam do lektury

– wystarczy kliknąć TUTAJ lub w poniższy OBRAZEK

Wiadomości Kamienieckie 5

Marcin Czerniec

Wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki