Dzieci z Przedszkola Publicznego „Baśniowa Kraina” wraz z wychowawczyniami panią Jolą i Ewą oraz rodzicami wzięły udział w spotkaniu integracyjnym na placu Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieńcu Ząbkowickim.

Spotkanie, które odbyło się 20 czerwca 2016 r., rozpoczęło się od zorganizowania przez strażaków zawodów dla dzieci, których głównym elementem był sprzęt strażacki m.in.: buty strażackie, kamizelki, hełm itp. Oczywiście, nie obeszło się także bez zabawy z wodą – w jednej z konkurencji przedszkolaki za pomocą węża strażackiego miały za zadanie strącić wodą oddalone od nich pachołki. I to była największa atrakcja! Znalazł się też czas na taniec i śpiew. Był również poczęstunek w postaci pieczonej kiełbaski, soczków i słodyczy.

Uwieńczeniem spotkania było rozdanie dzieciom upominków na zakończenie roku przedszkolnego. Pomimo deszczowej pogody wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor, dzieci były szczęśliwe i zadowolone. Dziękujemy rodzicom i pracownikom OSP za pomoc w zorganizowaniu atrakcyjnego spotkania. Wszystkim dzieciom i rodzicom życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku.